Nga vaska, banane e torta speciale, pamje nga festa e ditëlindjes së Monika Lubonjës

Më 13 prill, aktorja e njohur, Monika Lubonja kishte ditëlindjen dhe mbushi 54 vite.

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme, ajo kishte organizuar një festë madhështore, ku të ftuar ishin miqtë e saj më të ngushtë. Nuk munguan as ish-banorët e “Big Brother VIP”, si Paloma, Elhaidi, Saraha, Sheila dhe shumë të tjera.

Mes tyre ishte edhe piloti Arbër Xhaja, i cili së bashku me Monikën ka kërcyer këngën “Piloti i zemrës”.

Lubonja ka kaluar një mbrëmje energjike, me shumë detaje të cilat kanë tërhequr vëmendjen, si bananet, vaska apo edhe torta speciale.

Disa pamje nga ditëlindja e aktores: