E rëndë, рunëtori rrëzohet nga рallati, ndërron jetë në vend

Një punëtor 57 vjeçar ndërruar jetë në Kashar, Tiranë, pasi është rrëzuar nga lartësia e një objekti ku po punonte.

“Më datë 15.04.2022, në Kashar, dyshohet se aksѕidentalisht ka rënë nga lartësia e objektit ku po punonte, shtetasi F. N., rreth 57 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë”, njofton Policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.