Vajza e Alketa Vejsiut shfaqet në rrjete sociale dhe i mahniti të gjithë me bukurinë

Alketa Vejsiu ka preferuar ta mbajë familjen sa më larg vëmendjes së publikut, edhe pse herë pas here ka publikuar ndonjë foto me fëmijët duke u kujdesur t’ja fshehë portretin.

Vajza e Alketa Vejsiut shfaqet në rrjete sociale dhe i mahniti të

Por së fundmi vajza e saj, Nikol duket se po shndërrohet në një yll në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto që ka marrë vëmendjen e të gjithëve, ku shfaqet yll e bukur dhe duhet thënë i ngjan shumë të ëmës për nga sharmi.

Vajza e Alketa Vejsiut shfaqet në rrjete sociale dhe i mahniti të

Në Instagram, Nikol ka një profil shumë diskret dhe ndjekësit e saj janë kryesisht rrethi i ngushtë i miqve dhe të afërmve të saj.

Vajza e Alketa Vejsiut shfaqet në rrjete sociale dhe i mahniti të

Aktualisht Nikol ndodhet në Angli me studime.