Bëri bujë në “Big Brother 9”, s’do ta besoni si duket sot Ambra (FOTO)

E mbani mend Ambra Mujin, ish banoren e “Big Brother 9”. Vajza që u cilësua si përçarësja e marrëdhënies mes Olsit dhe Fjorentinës.

Modelaja simpatike e cila kohët e fundit ka qënë larg vëmendjes së medias ka bërë një ndryshim që vështirë të njihet.

Kaçurrelsja bionde tashmë është bërë totalisht brune. Ajo duket e lumtur me ndryshimin e saj.

Ish banorja e apasionuar pas modës vazhdon të jetë po aq tërheqëse sa më parë edhe pse largo botës së televizionit si shumë bashkë udhëtar të saj.