Feston sot ditëlindjen, s’do ta besoni sa vjeç bën Monika Lubonja (FOTO)

Monika Lubonja feston sot ditëlindjen. Nisur nga paraqitja e aktores, askujt nuk do t’i shkonte mendja se ajo sot feston 54-vjetorin e lindjes.

Monika ka qenë pjesë edhe e shumë shfaqjeve teatrale, por pjesmarrja në “Big Brother” e ka sjellë atë në qendër të vëmendjes prej disa muajsh.

Prandaj edhe urimet për aktoren kanë qenë të shumta në Instagram që pa nisur dita ende.

Përsa i përket ish banorëve të “Big Brother”, e vetmja që e ka uruar aktoren deri më tani është Beatrix Ramosaj me të cilën ka treguar se është takuar dhe kanë mbajtur miqësi./albeu.com/