Ilir Shaqiri feston ditëlindjen, sa vjeç bën sot balerini (FOTO)

Balerini Ilir Shaqiri feston sot ditëlindjen. Fituesi i “Big Brother VIP” mbush 49 vjeç.

Urimet për Ilir Shaqirin kanë nisur në masë në Instagram dhe një pjesë të mirë ai i ka shpërndarë. Mes tyre nuk mungoi as Sabiani dhe Arjola apo Paloma dhe Meridiani.

Këto urime Iliri i ka marrë si asnjë vit më parë, falë prezencës së tij në “Big Brother”.

Vetë balerini ka publikuar një foto nga treni, ku shkruan “Birthday train”.