Ngjαrjα e rëndë, mëѕohet motivi ρѕe 61-vjeçαri vrαu bαѕhkëjetueѕen e djαlit

Pak minuta më parë një ngjarje e rëndë e raportua nga Fieri, ku një 61-vjeçar kishte vr arë me thikë bashkëjetuesen e djalit dhe më pas kishte varë veten në një pemë pas banesës.

Vjehrri i identifikuar si Xhevahir Hoxha nuk pranonte që djali i tij të martohej me 30-vjeçaren Merushe Hazizi pasi kjo e fundit kishte qenë njëher e martuar.

Mësohet ky ka qenë edhe motivi i konflikteve të vazhdueshme që ka pasur familja. /albeu.com