E FUNDIT! Vjehrri νret nυѕen e djalit dhe më раѕ νetëνaret

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Fier, ku si pasojë e një konflikti në familje dy persona kanë ndërruar jetë.

Raportohet se vjehrri ka vrаarë bashkëjetuesen e djalit me thikë dhe më pas është vetëv arur. Sipas Fax News bëhet fjalë për Xhevair Hoxha 61 vjeç.

Ky i fundit ka vraаrë Merushe Hazizi 30 vjeçe. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes së rëndë. VIJON…