Me një “gur”, Alban Ramosaj nuk i del inati, thumbon keq Donaldin dhe Borën: Nëse…

Saga e lajmeve Bora-Donald-Trixa vazhdon dhe ndonëse kanë kaluar disa muaj “thumbat” nuk kanë ndërmend të ndalin.

Së fundmi ka qenë vëllai i Beatrixës, Albani, ai i cili nuk i ka kursyer “kunjat”. Së fundmi, një faqe i ka komentuar Beatrix Ramosaj në këngën e saj të re, komente dhe replika të cilat janë fshirë, por nuk kishte sit ë na shpëtonte përgjigja e Albanit e cila dukej qartë që ishte një thumb për Borën dhe Donaldin.

“T’kisha aq lekë unë do bleja dy shtëpi në Tiranë e dy në Kosovë. Do bleja 1 milionë folloërsa dhe pushime në Vienë”, shkruan Alban Ramosaj.

Mirëpo, pse kjo përgjigje është thumb për Donaldin dhe Borësn?

Sepse Donaldi hapi një fushatë në Instagram ku do ndërtonte shtëpi në Kosovë dhe në Tiranë, ndërsa Bora është ajo që ka 1 milionë ndjekës në Instagram.