Partnerja e tij feston ditëlindjen, kaq romantik se keni parë ndonjeherë Jul Dedën (FOTO)

Mëngjesi i sotëm e gjeti Julian Dedën më romantik se kurrë, e me të drejtë! Partnerja e tij, ajo që i ka vjedhur zemrën prej vitesh feston datëlindjen dhe kaq mjaftoi që aktori i humorit të dedikonte fjalët më emocionuese.

“Happy birthday dashni. T’du shume”, ka shkruar Jul Deda ne pak fjale me shume peshe.

Juli dhe Armanda kanë histori të gjatë dashurie e cila ka nisur në Shkodër dhe sot janë prindër të lumtur të dy fëmijëve.