E rëndë: Рrizrenαѕi e rrαh dhe tenton tα vrαѕ me thikë nënën e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Prizrenit.

Një i dyshuar mashkull është arrestuar pasi i njëjti kishte kanosur nënën e tij.

Sipas raportit të policisë, i dyshuari fillimisht e kishte kanosur me thikë v iktimën dhe më pas e kishte sulmuar fizikisht.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, kurse i dyshuari në mbajtje.