Donaldi i dërgon një tjetër sinjal Borës, këtë herë përmes mikut të tij

Donaldi dhe Bora vazhdojnë të jenë në qendër të mediave rozë, pasi cdo veprim i secilit prej tyre shihet si reagim, ngacmimin apo mesazh për tjetrin.

Kujtojmë se Donaldi i dha fund aventurës së shkurtës me Beatrixën që nisi brenda në BBV, direkt sapo mbaroi spektakli. Lidhja e tyre u mbyll direkt që pas natës finale të 18 shkurtit.

Ndërkohë, javët e fundit po dalin shumë lajme që thonë për një ribashkim të mundshëm mes Donaldit dhe Borës, nisur nga veprimet e tyre.

Madje thuhet që kanë qenë bashkë në Vienë, referuar sistemit TIMS, por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar këtë gjë të paktën publikisht.

Së fundmi, Donaldka bërë edhe një veprim tjetër, ku ka bërë like një postim ku shihet Bora Zemani duke moderuar emisionin e saj, i cili është bërë share nga miku i tij, Agron Llakaj.