Pak ditë раѕ ndarjeѕ, ish e daѕhura e Don Xhonit përfundon në ѕрital

Modelja ruse, Ariana Lirey dhe reperi nga Kosova, Don Xhoni, vetëm pak ditë më parë i dhanë fund lidhjes së tyre.

Dyshja, që bënë bujë për një kohë në rrjete sociale, zbuluan se i kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin përfundimisht.

Ajo e akuzoi artistin shqiptar se ka qenë më shumë i fokusuar në makina e femra të tjera, se sa për të krijuar familje.