Morena Taraku feѕtoi ditëlindjen e 29-të, preu 10 tortë

Modelja dhe këngëtarja kosovare, Morena Taraku merr vëmendje të jashtëzakonshme me postimet e saj.Postimet e saj tejet provokative bëjnë që ajo të jetë temë diskutimi.

E së fundi ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 29-të.Në këtë ditëlindje ajo ka marrë shumë urime nga miq dhe familjarë të saj.

Modelja se ksi e ka vazhduar festën e ditëlindjes edhe dy ditë pas.Madje ajo ka prerë dhjetë tortë në këtë ditëlindje.