Në pritje të ëmbël, Sara Hoxha dhe Ledion Liço prindër për herë të tretë

Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen prindër për herë të tretë. Lajmi i bukur është bërë me dije përmes promo-s së episodit të 12-të të emisionit Ëndërrtjerrësit”, e publikuar në Instagram.

Në këtë promo shfaqen të ftuarit, duke uruar Ledion “me një gocë”, duke lënë të nënkuptohet se Sara është në pritje të ëmbël.

Kujtojmë se çifti i njohur kanë dy djem, London dhe Roman, të cilët së shpejti mund të bëhen me motër ose vëlla.