I martυar me dγ fëmijë, kγ është 38-vjeçari që u gjet i νdekur në makinë

Sipas policisë 38-vjeçari kishte parkuar makinën në mënyrë të rregullt dhe ka vr arë veten me armë zjarri.

Ai u gjet në mjetin tip Volvo me targë AB 550 AI, makinë e Portit të Durrësit.

Deri tani është raportuar se viktima vuante nga depresioni. Lajmi i vetëvra sjes është konfirmuar edhe nga Autoriteti Portual i Durrësit.

38-vjeçari ishte baba i dy fëmijëve dhe jetonte në Kamzë. Ndërkohë policia vijon hetimet për dokumentimin e ngjarjes.