“I kam bërë bllok, ai më shkruan me numër tjetër”, modelja ruse tregon gjithçka për ndarjen me Don Xhon (FOTO)

Modelja ruse, që në Shqipëri njihet si e dashura e Don Xhon, ka bërë të ditur ndarjen me reperin shqiptar.

Pasi tregoi se është ndarë dhe se është ë zhgënyer nga ai, Arjana ka bërë nëj video live në Instagrm ku ka pritur pyetjet e ndjekësve të cilatishn të gjitha për Don Xhon, shrkuan Albeu.com.

“U mërzita shumë, nata e djehsme ishte shumë e vështirë, kam qarë gjithë natën. Tatuazhin që kam bërë për të do ta fshi shumë shpejt. Unë i kam bërë bllok, por ia ka më ka shkruar dje dhe sot me nurma të tjerë. Unë e doja, por nuk e dua më. Tani dua vetëm veten time”, tha ndër të tjera Ariana që e quajti Don Xhonin ish të dashurin e sja.

Ajo gjithashtu foli edhe për arsyen e ndarjes ku u shpreh se ishte e vetjma që trgonte suprotin dhe dashurinë dhe e vetmja që e telefononte./albeu.com/