“Dhurata e ëndrrave erdhi”, Adelina Tahiri feston ditëlindjen, e dini sa vjeç bën sot këngëtarja (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 31 vjeç dhe nuk kishte se si të mungonin urimet dhe dhuratat për të.

Mirëpo, dhuratën e ëndrrave duket se ia ka bërë bashkëshorti, Serjozha Markov. Bëhet fjalë për një çantë të markës “Hermes” që është shumë e kushtueshme që mund të shkojë deir ne 400 mije dollar.

“Urime ditëlindja e 30-të për mua. Çanta ime e ëndrrave më në fund është këtu, faleminderit zemër”, ka shkruar Adelina përmbi foto.

Sa i përket muzikës, Tahiri shfaqet shumë rrallë. Kënga e saj e fundit ishte ajo në bashkëpunim me Anxhelo Koçin para 9-muajsh, që padyshim rezultoi një hit.