Iѕhte duke рunuar dhe i ra tulla në kokë, ndërron jetë 66-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Ksamil, ku ka ndërruar jetë një 66-vjeçar.

Bëhet me dije se K. C. ka qenë duke punuar te ish-furra e bukës në Ksamil, kur i ka rënë një tullë në kokë.

Edhe pse 66-vjeçari është nisur menjëherë për në spital, ai ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve rrugës për në spital.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.