Skifteri gjigant hуn brenda një shtëpie gjatë stuhisë dhe “ѕhtrihet” në krevat, gruaja e tmerruar tenton ta nхjerrë jashtë

Një nënë dhe vajza e saj u tmerruan kur një skifter i madh, u fut brenda shtëpisë së tyre gjatë një stuhie.

Paloma Viana nga Rio de Zhaneiro, Brazil, ishte në shtëpinë e prindërve me mamanë e saj kur një skifter vendosi të hynte brenda. Paloma ishte ulur në verandë, por pak më pas vendosi të futej në shtëpi me qenin e saj, pasi shpërtheu një stuhi e dh unshme.

Teksa po hynte brenda, diçka i kaloi pranë kokës. Sipas mediave të huaja, ishte një skifter gjigant që u “shtri” në krevat.

“Nuk dinim se çfarë të bënim. Mendimi im i parë ishte se ishte një zog shumë i madh, një skifter dhe mendova se duhej të thërrisnim zjarrfikësen”-tha Paloma.