Gruaja rreh burrin në Divjakë, vetëm рoliсia e ѕhрëton рrej duarve të saj

Policia e Lushnjes ka arrestuar një 54-vjeçare në flagrancë pasi u kap duke rrahur bashkëshortin saj. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ferras teksa 54-vjeçarja kanosi dhe rrahu bashkëshortin e saj.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë arrestuan në flagrancë shtetasen E. Z. (L).,

54 vjeçe, banuese në Ferras, Divjakë, pasi ka kanosur për jetën dhe ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj”, njofton policia. /abcnews.al