Dhυna në familje edhe ndaj bυrrave/ Arreѕtohet në flagranсë grυaja që dhυnonte bashkëshortin

Dhυna në familje edhe ndaj bυrrave/ Arreѕtohet në flagranсë grυaja që dhυnonte bashkëshortin

Policia e Lushnjes ka arrestuar një 54-vjeçare në flagrancë pasi u kap duke rrahur bashkëshortin e saj.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ferras, Divjakë, ku sipas policisë gruaja kanosi dhe rrahu bashkëshortin e saj.