Plasi: ‘Nuk jam si ti’, Beatrix i kthehet hapur fare Borës pasi publikoi këngën

Pse Bora Zemani dhe Beatrix po publikojnë këngët në të njëjtën orë?
Në orën 20:00 edhe Beatrix Ramosaj do të publikojë këngë të re. ‘As unë si ti’ titullohet kënga e re e cila do të publikohet në të njëjtën orë me projektin e fundit të Bora Zemanit.

‘Nuk jam si ti’ titullohet kënga e re e Borës e cila do të publikohet sot në orën 20:00.

Mbetet të pritet se si do të përqafohet nga publiku kënga e Trixës dhe ajo e Borës. Cila do t’i hyjë më shumë në zemër Donaldit???