Alketa Vejsiut i ndodh e papritura në mes të autostradës, kush e shpëtoi moderatoren (FOTO)

Alketa Vejsiu ka zbuluar se shumë shpejt do të vijë edicioni i ri i “Në kurthin e Piter Pan”. Por sot teksa është nisur për audiocione, moderatores i ka ndodhur e papritura.

Alketën e ka lënë mkina në rrugë pasi ka harruat ta mbush me naftë shprehet moderatorja.

“Më la makina në rrugë se kisha harruat t’i hidhja karburant. U nisa që ta furnizoja dhe ngela në mes të rrugës, më sakt në anën tjetër të autostradës.

Karburntin e shoh por duhet të kapercej autostradën. Jetë e komplikuar. Jeta është qef. Po ky njeriu mirë ma zgjidhi me bidon. 10 minuta vonëse në audicionet e Piterit”, shkruan Alketa./albeu.com/