I dashuri i bën surprizën e madhe Fifit për ditëlindje/ Të adhuroj dielli im

Këngëtarja Filloreta Raçi-Fifi është padyshim një ndër artistet më të njohura dhe më të dashur shqiptare.

Ajo është shumë e talentuar dhe ka shumë vite.Këngëtarja e njohur ndër vite ka arritur të ndërtoj në karrierë të suksesshme artistike, ndërsa po vazhdon të sjell hite e shkëlqen me koncertet e saj në vende të ndryshme.Teksa sot (31 mars), Fifi ka një ditë të veçantë kjo pasi po feston ditëlindjen e 28-të. Në këtë ditë këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe fansat e saj, megjithatë më i veçanti ishte ai nga partneri I saj, Adi Patushi.

“Të adhuroj dielli im”, Adisi me surprizë fantastike për datëlindjen e Fifit (Foto)Adisi postoi disa foto ku shihej përkrah Fifit teksa zgjodhi fjalët më të bukura për të treguar rendësin që ajo ka në jetën e tij prej pak kohësh e duket se i ka falur shumë emocione të bukura.

“Dielli im, urime ditëlindjen, ti je shpirti im dhe unë të adhuroj”, ka shkruar Adisi në urimin për këngëtaren.

Ndërkohë, aktualisht Fifi ndodhet në Amerikë e shoqëruar nga Adisi, ku ajo po mban koncerte për bashkatdhetarët atje.“Të adhuroj dielli im”, Adisi me surprizë fantastike për datëlindjen e Fifit (Foto)Kënga e fundit e artistet është “Hana”që erdhi në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ Dagz. Ajo u komentua shumë dhe gjatë qëndrimit të saj në Big Brother. /Telegrafi/