Kјо formë e flokëνe Gentën e bën tërheqëѕe

Genta Ismajli ka sjellë imazhe në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur shqiptare për publikun, Genta Ismajli duket tejet bukur në fotosesionin e realizuar së fundmi.

Genta Ismajli duket tejet bukur me një xhaketë ngjyrë kafe dhe me flokë të rregulluara bukur, ndërsa ishte kujdesur që të dukej mjaft bukur por me pak grim.

Bukuroshja është aktive në rrjete sociale duke sjellë imazhe të reja, në të cilat e gjithë vëmendja është tek dukja e saj

Ndërsa projekti i fundit muzikor nga Genta erdhi para disa muajsh i cili korri sukses me rreth 13 milionë klikime