Video/ Grekët mbеtëη me gојë hapυr: Elеni Foυrеira kërcеη vallеη shqiрtare, jam krеηare

Eleni Foureira është kthyer ndër këngëtaret më të dashura pas pjesëmarrjes së saj në Eurovision dy vite më parë, ku u rendit në vendin e dytë.Tashmë është bërë shumë e dashur edhe për publikun shqiptar dhe mbrëmjen e sotme i ka ngritur peshë zemrat e të gjithë shqiptarëve. Moderatori Ermal Peçi ka edituar një video të sajën duke i vendosur në sfond vallen e krushqeve duke e publikuar në Insastory, teksa i ka bërë tag edhe këngëtares