‘Si mos me të thënë po’, ky është konfirmimi për rikthimin e bujshëm mes Donaldit dhe Borës

Donaldi dhe Bora kanë bërë gjithë shqiptarët për vete me historinë e tyre, një histori e denjë për t’u bërë film. Pas lajmit se dyshja janë takuar në Vjenë së bashku Donaldi ka reaguar në rrjete sociale.‘Si mos me të thënë unë ty po’ -shkruan aktori.

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të vërsulen me komente ku e kanë marrë këtë status të Donaldit si një rikthim me Borën.‘Si mos me të thënë unë ty po’, ky është konfirmimi për rikthimin e bujshëm mes Donaldit dhe Borës?Ndërkohë javën e kaluar, portalet zien nga lajmi ku thuhej se Donaldi kishte parkuar makinën e tij luksoze poshtë apartamentit të ri që ka blerë mdoeratorja në Kodrën e Diellit.Pas përfundimit të aventurës në BBV, Donaldi tani po shijon suksesin dhe famën që mori falë pjesëmarrjes në këtë format.

Ai ka filluar me koncertet e shumta bashkë me vëllane, Romeon. Dy vëllezërve iu është ofruar mundësia të kenë formatin e tyre ‘prime-time’ në Top Channel, për të cilën iu bë edhe një super promo, por deri tani nuk dihet nëse do fillojë ky emision dhe në rast se po.

Bora nga ana tjetër vazhdon të moderojë Përputhen, që është në sezonin e tretë, ndërsa moderatorja e ka për të dytin vit rresht që e moderon dhe me shumë sukses madje.