Blendi Fevziu surprizon “Instagramin”, publikon foton e rrallë me vajzën e tij të madhe (FOTO)

Gazetari i njohur dhe moderatori i “Opinion”, Blendi Fevziu , është baba i dy vajzave edhe pse pas kaq shumë vitesh në ekran, një pjesë e mirë nuk e dinë ende pasi ai preferon ta mbajë private jetën e tij jashtë kamerave.

Por sot na ka surprizuar me një foto me vajzën e tij të madhe, Mishel.

Ndjekësit nuk ngurojnë ta komplimentojnë gazetarin për vajzën e tij mjaft simpatike dhe një pjesë e mirë i ve në dukje ngjashmërin e madhe që bie në sy.