Веѕ Kallaku ka datëlindjen ѕot dhe bëhet 35 νјeç dhe Хhensila e υron me fjalë zemre dhe ѕhрirti: Lυmtυria ime!

Ditën e sotme, Bes Kallaku feston 35 vjetorin e lindjes, dhe sigurisht s’mund të mungonte urimi i bashkëshortes së tij.

Xhensila ka ndarë në Instastory disa nga kujtimet më të bukura që ka me Besin. Në çdo foto, ajo i ka dedikuar fjalët më të ëmbla.

“Momentet më të lumtura në jetë i kam kaluar me ty dhe prej teje! Sot ti feston 35-vjetorin, por shpirti yt vazhdon të jetë 3.5 vjeç. Ti që nuk lodhesh ku rrë, ti që gjithmonë bën më shumë dhe për veten mendon në fund. Sytë më me dritë që kam parë. Kraharori i paqes, aty ku mbështetem pa fr ikë.

Do të më mungoje edhe nëse nuk do të takoja kurrë”, shkruan Xhensila përkrah fotove me Besin. Ata janë kur orëzuar në martesë 3 vite më parë, dhe kanë një vajzë, me emrin Ajka.