Tradhti në mes? Martesa në Maldive me Fjolla Morinën që përfundoi shumë shpejt, biznesmeni Syla tregon “të fshehtat”

Martesa në Maldive që u duk aq romantike, duket se nuk ishte një ogur i mirë për Fjolla Morinën dhe Fisnik Sylën. Të shumta ishin aludimet për arsyet e kësaj ndarjeje, por sipas Sylës tradhtia nuk ishte “fajtore” për divorcin.

I ftuar në një intervistë për “Ftesë në 5”, ai tha se sa i takon lidhjes me këngëtaren i kanë dhënë fund pasi kanë parë se gjërat nuk shkonin mirë mes tyre.

“Ata që rrinë afër meje e dinë që Fisniku nuk është tradhtar. Kur jam në një lidhje jam shumë i fokusuar. E kemi parë që nuk funksion më lidhja jonë. Ka mbaruar gjithçka”, tha ai.