Prezaηtυeѕi dhe hυmoriѕti i ηjohυr ѕhqiptar në zi, hυmb vellain(FOTO)

Humoristi dhe prezantuesi i njohur nga Kosova, Besim Dina ka humbur dje vëllain.

Siç bëhet e ditur, vëllai i Besimit, Bedriu ka nd ërruar jetë në moshë të re.

Miq të humoristit kanë shprehur ngushëllimet për këtë humbje të madhe për familjen Dina, duke konfirmuar në këtë mënyrë publikisht lajmin e trishtë.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ ngushëllime ka shprehur edhe miku i familjes Dina, Ylber Asllanaj.

Postimi i plotë i tij:

Bedriu paska ikur, n’amshim!

I hidhur ky lajm për të gjithë ata që e kanë njohur!

Prehu i qetë në pa rajsë Bedri, do të të kujtojmê sa t’jemi edhe ne!

Ngushëllime familjes Dina!

Kujtojmë që Besimi është bërë i njohur për publikun shqiptar me emisionin e tij disavjeçar “Oxygen Show”, ku fton personazhe të njohur të fushave të ndryshme