Luana Vjollca ndan video në orët e mëngjesit rrugëve të Tiranës, paralajmëron surpriza

Luana Vjollca ndan video në orët e mëngjesit rrugëve të Tiranës, paralajmëron surpriza

Një ndër prezantueset më të njohura shqiptare, Luana Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale me projekte dhe publikime të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në llogarinë e saj zyrtare të Instagramit, Luana Vjollca ka paralajmëruar disa surpriza për fansat e saj.

Ajo shihet e veshur me një xhaketë dhe taka duke ecur rrugëve të Tiranës, ku thot se edhe pse ka xhiruar për dy ditë rresht ajo vazhdon të punojë pa ndalur për fansat e saj.

Luana së fundmi ka zbuluar se së shpejti do të vije me këngën e re, e cila po pritet me padurim nga fansat e artistes.