Melinda Ademi feston ditëlindjen e 25-të, merr surprizën më të ëmbël

Foto

Dje ka qenë një ditë tejet e veçantë për reperen më të dashur shqiptare Melinda Ademin.

Kjo për shkak se ajo ka festuar ditëlindjen e 25-të, kurse i është organizuar një befasi nga miqtë, me të cilët kalon pjesën më të madhe të kohës së saj.

Melinda hyri në Instagram të publikonte një imazh mjaft tërheqës ku shihej e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë, ku shkroi “Është ditëlindja ime”.

Reperja vazhdoi duke pranuar dhurata të ndryshme nga miqtë e saj dhe duke i falenderuar ata përzemërsisht.