“Unë isha duke larë enët në lavaman, ai në dhomën e gjumit”, Kryemadhi rrëfen si e uroi Metën për ditëlindje

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka rrëfyer sot si e uroi bashkëshortin, Ilir Meta për ditëlindjen e 53-e.

Deputetja tha në një intervistë në “News24” se i dërgoi vetëm një mesazh duke i thënë: “Edhe 100 të tjera” dhe një zemër, ndërsa kjo e fundit iste duke larë enët në kuzhinë dhe presidenti ndodhej në dhomën e gjumit.

“I cova vetëm një mesazh në orën 12 të natës. Edhe “100 të tjera” i thashë dhe një zemër. unë isha në lavaman duke larë enët, ishte në dhomën e gjumit.

I dërgova edhe dhe një zemër. Ndryshe nga herët e tjera, këtë radhë nuk e urova në Facebook, se njerëzit më uronin më shumë mua, më kanë ardhur më shumë mesazhe,. Natyrisht edhe atë e uruan shumë persona”, tha Kryemadhi.