“Shumë mirë po të rrinë edhe raketat”, Dea thumbon Milaim Zekën: Ke marrë antiplumb se mos të godasin!

Dea është një ndër konkurrentët më të përfolura në Style Star. Ajo di gjithmonë si të jetë në qendër të vëmendjes.

Edhe këtë puntatë ajo arriti të merrte vëmendjen, veçanërisht të ftuarit special, Milaim Zeka. Gazetari i bëri koment rreth veshjes dhe formave të saj.

Pjesë nga diskutimi:

Milaim Zeka: Gjitha gjërat i rrinë bukur, edhe këto raketat para që i ka.Dea: Ke marrë antiplumb me vete se mos të godasin.Milaim Zeka: Merak edhe i kam edhe s’i kam. Janë zonë e ndaluar dhe e minuar.

Pas komenteve Milaimi e vlerësoi Dean me 3 pikë.