DjaIi në foto me Воrën dhe Ѕеmi nuk qenka DonaIdi, por qenka këngëtari i njohur shqiptar

Воra Zemani ka shkaktuar sërish “rrëmujë” në rrjet. Moderatorja publikoi disa fotografi nga festivali Sunny Hill, në njërin prej të cilëve vihej re një djalë i ngjashëm me Donaldin.

Fansat vërshuan menjëherë në komente duke i vënë në pah se kishte postuar një foto me të duke konfirmuar se janë bashkë.

Mirëpo, ndonëse të gjithë menduan se ishte aktori i humorit, duke iu referuar stilit dhe veshjes, në fakt nuk bëhet fjalë për të.

Por në fakt, djali në foto është Sardi Strugaj, me të cilin moderatorja ka një raport të ngushtë. Bora është kujdesur që ta presë pak foton për të mos treguar imazhin e plotë të tij.

Kujtojmë që një ditë më parë ishte Semi që ndau një foto me Donaldin dhe Borën. “Shokë përgjithmonë” shkroi ajo duke konfirmuar kështu se ata janë bashkë.

Kjo foto solli reagimin e Beatrix Ramosaj, e cila iroоnizonte hapur dyshen. “2 euro” shkroi ajo, një mesazh që fansat e lidhën për Donaldin dhe Borën.