Dhimbje e madhe! Ky është i riu shqiptar që u shua mes rrugës, pozonte me makina luksoze

Dejvi Allamani është i riu që humbi jetën në një ak sident trag jik mbrëmjen e djeshme në aksin Milot-Fushë Krujë. Allamani, shofer i njërës prej makinave, nuk i mbijetoi dot pl agëve të rënda.

Tre automjete u përplasën mbrëmjen e kaluar në aksin rrugor Thumanë-Fushë Krujë. Në spitalin e Traumës po marrin trajtim mjekësor dy persona: K. C., 29 vjeç, drejtues i njërit prej automjeteve të përfshira në aksi dent dhe pasagjerja E. Y., 26 vjeçe.

Ata ndodhen nën kujdesin e mjekëve, në spitalin e Traumës në Tiranë.