Të kuruar në detaje, si u shfaqën të ftuarit VIP në dasmën e Eliona Pitarkës (FOTO)

Mbrëmjen e djsheme, më 22 mars, Eliona Pitarka ka festuar dy gëzime në një ditë. Ditëlindja e vajzës së saj Gala dhe kurorëzimi i dashurisë me partnerin në martesë.

Eliona duket shumë e bukur si nuse. Aktorja ka zgjedhur të jetë e thjeshtë dhe nga pamjet e publikuara duket se e ka shijuar pamasë ditën e saj të shënuar.

Në dasmën e saj nuk kanë munguar as të ftuarit VIP, ku një pjesë e mirë prej tyre ishin ga Klaniforna, kolegët e saj.

Në fotot e mëposhtme mund të shihni si u dukën VIP-at./albeu.com/