“Νdαhet ηga jeta Gold AG”/ Lajmi i hidhυr që pυѕhtoi rrjetiη, reagoη reperi

Gold AG, reperi i njohur nga Presheva, është për ballur së fundmi me diçka jo shumë të këndshme.

Dikush tha përmes rrjeteve sociale se reperi eshte ndare nga jeta, dhe për këtë rast erdhi edhe reagimi i reperit shqiptar.

Gold AG shkruan në InstaStory se disa llogari të rr eme kanë përhapur lajmin, por ai është shëndoshë e mirë