Edhe pse fitoi 100 mijëshen në BB VIP, Iliri e ushqen vajzën me fasule

Ilr Shaqiri është një personazhet e preferuara të publikut shqiptarë, e kjo më shumë edhe pas spektaklit në “Big Brother VIP”

Me energjinë e tij pozitive dhe emocionet që dhuroi në shoun real balerini edhe e fitoi spektaklin në çmim prej 100 mijë eurosh, shkruan “Kosovarja”.

Gjatë këtij spektakli publiku u njoftua edhe me vajzën e tij të vetme, Emily.

Së fundi, artisti ka postuar një video ku ka incizuar Emilyn, e cila shihet duke ngrënë fasule, ku si duket po e provon për herë të parë këtë ushqim tradicional.

Derisa Iliri e pyet se si është reagimi i saj ishte “Shumë i mirë”.