Lajm i hidhur,Ronela Hajati humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja shqiptare ka treguar se sot është një ditë e trishtë për të, pasi ka humbur një nga njerëzit e saj më të afërt.

Ronela Hajati ka treguar përmes një postimi në Instagram se gjyshja e saj është ndarë nga jeta.

Ronela ka shkruar:

“Gjyshka ime e dashur, tema e çdo humori në shtëpi… s’u ngopëm kurrë me mirësinë tëndë! Zoti të ka pranë vetes dhe ne gjithmonë pranë zemrës!”

Ngushëllime!