НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Premte 20 Nëntor 2020

Horoskopi

Dashi

Padyshim ditë më e mirë se dy të fundit që ishin me konflikt në dashuri. Nesër mund t’i bësh të qarta disa gjëra. Në punë, përpiquni të planifikoni gjithçka. Nëse keni çështje burokratike ose ligjore për të zgjidhur, kontaktoni dikë në këtë sektor.

Demi

Kini kujdes nga keqkuptimet në dashuri. Në punë, jeni nervoz dhe shumë i lodhur.

Binjakët

Hëna është e favorshme: një lajm i mirë për dashurinë, pak konflikte. Në punë, merreni seriozisht me çështjet burokratike!

Gaforrja

Tranziti i papritur i Venusit përfundon nesër. Sot, nëse ka pavendosmëri të dashurisë, është mirë të filloni të mendoni. Në punë, nëse duhet të bëni një zgjedhje, kjo është koha më e mirë!

Luani

Hëna është në opozitë dhe çiftet që kanë përjetuar një krizë duhet të jenë shumë të kujdesshëm. Në punë, ju nuk dukeni shumë të kënaqur pavarësisht se keni përjetuar një ndryshim në muajt e fundit.

Virgjëresha

Periudhë pozitive për dashurinë, por ki kujdes me një person që dallon shumë nga ty. Mos u merrni me histori të vështira për t’u bartur. Në punë, duhet të bëni një zgjedhje. Kujdes nga problemet e vogla ligjore dhe burokratike.

Peshorja

Ditë pozitive në dashuri, veçanërisht nëse ka pasur ndonjë problem në dy ditët e fundit. Në punë, bëni mirë matematikën nëse keni nevojë të bëni një rinovim. Shumë projekte janë gati të fillojnë përsëri!

Akrepi

Sot ju kapin shumë tensione që nuk kanë asnjë lidhje me historinë tuaj të dashurisë. Në punë, përpiquni të kurseni para për vitin e ardhshëm!

Shigjetari

Sot Hëna është e favorshme dhe nesër Dielli do të jetë në anën tuaj: një lajm i shkëlqyeshëm për dashurinë. Në punë, mund të bëni zgjedhje të rëndësishme në ditët në vijim. Mundohuni të mbani nën kontroll situatën ekonomike!

Bricjapi

Kohët e fundit ka pasur probleme të vogla, por dashuria është atje dhe ju mund të jetoni me kaq intensitet. Në punë, punë e vështirë, po, por edhe shumë suksese.

Ujori

Hëna hyn në shenjën tuaj të zodiakut, por sot nuk mund të mbani qetësi. Mundohuni të jeni të kujdesshëm. Në punë, bërja e planeve është thelbësore, por ka edhe pengesa të vogla për t’u menaxhuar. Nëse punoni vetë, sot do të lëvizni!

Peshqit

Mundohuni të shmangni përplasjet sot, por mos harroni se fundjava fillon me Venusin dhe Hënën në anën tuaj. Në punë përpiquni të mos lodheni shumë. Deri në fund të muajit mund të përjetoni një kënaqësi të madhe.