Ami uron Ermalin me fjalët e ëmbla, nuk do ta besoni se sa vjeç bën aktori

Moderatori dhe aktori i njohur, Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen. Ai mbush 40 vjeç dhe në këtë datë të shënuar, nuk kishte se si të mungonte një urim nga gruaja e tij, Amarda Toska.

Teksa ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, Amarda ka shkruar disa fjalë domethënëse.

“Gjithmonë me ty. Gëzuar ditëlindjen dashuri”, ka shkruar Ami.