Edhe ηje bυkυroshe si Zaimiηa eshte xheloze per bυrriη/ Ja cfare thote ajo per mardheηieη e saj ηe cift

Këngëtarja dhe biznesmenia, Zaimina ishte e ftuar së fundmi në emisionin e ri “Binjakët show”, ku zbuloi detaje edhe nga jeta e saj private. Zaimina u bë pjesë e lojës me pije, ku duhet t’i përgjigjej pyetjeve së bashku me mode ratoren Einxhel Shkira.

Një prej pyetjeve që iu drejtua Zaiminës ishte nëse është bërë ndonjëherë xheloze, kur Klodi ka pirë kafe me një shoqe.

“Po, jam bërë xheloze. Jam shumë xheloze”, u përgjigj Zai duke qeshur.

Këngëtarja tregoi gjatë lojës se Klodi është shumë kavalier dhe nuk e ka lënë të paguajë asnjëherë. Po ashtu zbuloi se ata janë puthur që në takimin e parë. Edhe nje bukuroshe si Zaimina eshte xheloze kjo na ben te uptojme sesa e nderlikuar eshte nje mardhenie ne cift ne keto kohe. Shperqendrimi i shoqerise eshte aq i madh sa ve ne dyshim ne mar dhenie edhe bukuroshet si Zaimina.