Me саηteη e ѕhtreηjte Guссi qe kuѕhton 1900$/ Ja ѕi duket Arbaηa Oѕmaηi me ρamјeη e re

Rreth nje muaj me pare, moderatorja e njohur Arbana Osmani solli ne jete nje djale te cilin e ka pagezuar me emrin e vecante, Diell.

Moderatorja ndan vazhdimisht me ndjekesit momente nga jeta e saj e perditshme. Osmani duket se ka arritur te menaxhoje me se miri oret qe duhet te shohe Diellin dhe qe te kujdeset per veten. Se fundmi ajo ka publikuar disa foto ne rrjetin social ‘Instagram’ teksa shfaqet me nje look shume te vecante.

Arbana eshte kombinuar me ngjyrat e veshjet dhe ngjan vertete shume bukur.

Me sa duket moderatorja nuk kursehet aspak per look-un, pasi canta e saj kushton rreth 1900$. Mund te themi Arbanen e kemi pare ne cdo kohe te kuruar deri ne detaje. Ajo i kushton nje rendesi te vecante pamjes se jashtme dhe ndaj veshjet e saj jane komentuar shpesh.

Moderatorja e njohur eshte vecuar gjithmone per stilin e saj te vecante.

Kujtojme se pervec veshjes, Arbana ka pasur ne cdo kohe te gjithe komponentet: stilin, aftesine dhe thjeshtesine qe e kane bere moderatoren me te preferuar te publikut