“Kur e ke humbur virgjërinë?”, ish-banorja e Big Brother Vip jep përgjigjen epike!

Ajo është kthyer në një personazh shumë të përfolur në rrjet dhe media që nga pjesmarrja në Big Brother Vip dhe kështu që mbrëmë ka hapur një ribrikë “pyetje-përgjigje” në Instagram.

Në bisedë virtuale me ndjekësit dhe fansat e saj, Semi Jaupaj ka zbuluar shumë gjëra në lidhje me jetën personale dhe atë profesionale.

Mirëpo njëra nga pyetjet ishte ndryshe, ndryshe sepse lidhej me virgjërinë e këngëtares.

“Kur e ke humbur virgjërinë?”, e pyeti një ndjekës Semin, por ajo nuk ngurroi t’i kthente një përgjigje epike!

“Kjo është si ato pyetjet ‘sa e ke rrogën’”, u shpreh Semi përmes një videoje.