“Jam idioti jot”, Donaldi sapo i surprizoi të gjithë

Donaldi ka surprizuar ndjekësit me postimin e tij të fundit.

Ai ka përgatitur një projekt muzikor, i cili do të publikohet ditën e nesërme.

Aktori, i cili tashmë po i përkushtohet dhe muzikës, ka publikuar në rrjete sociale një video ku shihet një pjesë e teksit:

Unë e di që jam idiot, ama jam idioti jot!“Ok, unë duhet të bëja diçka”, ka shkruar ai, duke zbuluar se kënga del nê orën 18:00.