Alban Ramosaj ia zbulon një “sekret” Beatrixes me anë të një komenti

Beatrix Ramosaj është njëra nga këngëtaret më të komentuara të momentit.

Beatrix është shumë aktive këto kohë, me projekte të ndryshme dhe postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Postimi i fundit mbrëmë në rrjetin social “Instagram” mori shumë vëmendje mediatike. Kjo, pasi vëllai i saj Albani ia zbuloi asaj një “sekret”.

Këngëtarja ka publikuar dy fotografi ku shihet me kufje në vesh dhe mikrofon në dorë.
Albani ka shkruar në komente: “Kush o gati per kongen e re t’trixes boma llajk”.

“Hahaha të urrej. Pis”, i ka replikuar këngëtarja duke nënkuptuar se nuk ka dashur që të zbulojë njëherë lajmin.

Kujtojmë që kënga më e fundit e Trixës ishte dedikimi për Donaldin, projekt që erdhi si përgjigje e kritikave me të cilat janë përballur për lidhjen e tyre. /Lajmi.net/