Eskalon debati në Për’puthen, vajzat sa nuk rrihen me njëra-tjetrën

“Për’Puthen” po vazhdon sezonen e tretë me shumë ngjarje dhe diskutime.

Dje në këtë reality-show u trasmetua klipi i takimit mes Erionit dhe Mikelës ku mes të dyve u dha një puthje mjaft pasionante, teksa takimi u zhvillua përgjatë bregdetit, shkruan lajmi.net.

Përqeshjet pas takimeve u duken se nxitën debate në mes konkurreteve.

Ishte Florjana që iu drejtua Efit dhe Mikelës se ato kishin përqeshur dhe tallur Fjorin, njërën nga konkurrentet e kjo siç duket nuk i pëlqeu Efit.

“Pse e përmend ti Efin, hiqi duart, ta ka hi vetja ne qef “, iu drejtua më pas Efi.

Ky debat nxiti që moderatorja të kalonte në publicitet derisa vajzat të ndalonin diskutimin.